jh
RELATIONSHIT

konkurence slepic je vysoká..

11. října 2012 v 1:42 | Lole |  Diario
občas si připadám, že můj život je absolutně obyčejnej, nudnej a ničím nezajímavej a občas, že je jak vystřiženej z těch stupidních, primitivních argentýnských telenovel.. a to všechno je moje chyba a částečně i jeho (Om).. prej že telenovely jsou pro ženy stejnou relaxací, jako pro muže hospoda.. Blbost!!!

JÁ hlavní hrdinka. mladá, krásná, čestná a skromná. často v životě trpím, jsem obětí intrik a zloby.
ON krasavec a samec, přitažlivej s uhrančivým pohledem, nechutně bohatej, syn majitele velké banky nebo chovatele tisícihlavého dobytčího stáda.
ONA zákeřná mrcha..
.... a vždycky tu bude nějaká ona...
je načase změnit žánr.. pojďme z toho udělat psychothriller.. muahahaha..

Om je ten největší bastard, kterýho jsem kdy v životě poznala. a to je jedna z věcí, která mě na něm přitahuje.
VŽDY CHCI TO, CO NEMŮŽU MÍT!!!
před pěti lety (to jsem bydlela s jednou argentýňankou) jsme s om seděli v restauraci a kouřili doutník. řekla jsem mu, že nechci domů. navrhl mi jestli se nechci jít podívat do bytu jednoho jeho známého a já souhlasila.pustil mobyho a tancovali jsme spolu a pomalu se dostávaly k ...(nikdy by mě nenapadlo, že to dopadne jak to dopadlo).. žádný podrobnosti nečekejte, tohle nejsou žádný porno povídky :D
je o sedmnáct let starší. bydlí se svou přítelkyní a jejich synem, který je o deset let mladší než já. A teďmě můžete odsoudit jaká jsem mrcha. ale já jsem jen jedna z mnoha dalších se kterýma byl.

Om je jako moje droga. a sex s ním je nepopsatelnej.
Byli jsme spolu (rozuměj: měli jsme sex) na letišti, ve dvou restauracích, v kumbále se zahradní hadicí, ve třech různých autech v garáži / v kempu / v horách nad městem / na skalnatým pobřeží u oceánu. u něj doma. u mě doma. doma u jeho dalšího kamaráda, zrovna když je v norsku (zalívat kytky se přece musí)..

vím, že tohle nemá žádnou budoucnost, ale žijem dneškem.
... a jen na mou obranu..on se svou přítelkyní dlouho nespí, navíc každou noc spí v obýváku na gauči

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama