jh
RELATIONSHIT

Září 2011

Uffff

8. září 2011 v 18:42 | Lole |  Diario
Jsem žijící noční můra, jako vystřižená ze stránek hororového příběhu..
Pro něj určitě..
Beztak jsem jedna z hlavních příčin, proč odchází..
Práce tady v company je něco jako očistec.. jestliže existuje nějaký způsob, jak odpykat své hříchy, tak se mu to tady v jisté míře přibližuje. Každý den se zdá nemožnější a jednotvárnější než ten předešlý. A to je tu stále OM.. co bude až odejde?? Až se mistr Alex vrátí z dovolené. To se mi práce stane peklem?. páni nemůžu dospat.. Pravděpodobně (po roce a půl) se vrátím zpět ke kouření, to aspoň uklidňuje nervy. Kdysi mě něco strašně rozhodilo, přišla jsem domů, za 30 min vykouřila 10 cigaret a šla se vyzvracet. Bylo mi strašně. Chtěla jsem brečet a klepala jsem se jak blbec ..
Od tý doby co jsem přijela se v podstatě nic nedělo. Od 1 .srpna do 29. srpna jsem prožívala se všemi těmi muslimy, co tu jsou, Ramadán.. Takže žádnej sex. Od rozbřesku do setmění žádné jídlo ani pití a být milej na všechny kolem sebe - což mi dělalo největší problém :)..
Co se týká Om vůbec nevím na čem jsem.. vůbec mu nevidím do hlavy.. kolik probdělých a uslzených nocí jsem absolvovala kvůli němu.. ale už na to nemám fakt sílu.. ale stále doufám..