jh
RELATIONSHIT

Červenec 2011

kde je vlastně doma??

24. července 2011 v 7:15 | Lole |  Diario
tak opět sedím v koutě terasy mýho apartmánu v Puerto Ricu.. v jediným koutě terasy, kde se dá připojit zadarmo na internet. Díky bohu, že Gloria Palace má tak silnej signál :D jinak bych se tady mohla maximálně šťárat v nose a ne surfovat po netu :)

Cesta byla divná.. let byl divnej.. lidi ani netleskali po dosednutí letadla na zem..

He, viděla jsem asi největší koncentraci letušáků v jednom letadle.. letušák rozuměj steward mužského pohlaví..
ale nic moc okouzlující to nebylo.. asi nejhezčího stewarda, co jsem kdy viděla, je jeden borec u student agency na lince Praha - Ostrava.. to je on, srdce mého Ž/šampión.. jménem Martin Vostrý :D

Na letišti mě čekal Om.. (myslím, že my dva maximálně arogantní jedinci,jsme se hledali, až jsme se našli).. prvně co mi řekl, těsně po Ahoj, bylo: "Přibrala jsi!!".. Vůl, to by člověka nenapadlo.. když děvet měsíců člověk nemá čas se najíst a pak přijede domů za maminkou na tříměsíční prázdniny, to je jasný, že mě maminka musela vykrmit do původní velikosti :D

"domů" z letiště jsme dorazili asi kolem šestý. všude tma jak v prdeli. To není jak u nás, že v pět ráno,je to jak za bílýho dne.
Om zůstal se mnou, prej jestli se může trochu prospat :D lehla jsem si do postele. horko jak sviňa a mamce jsem poslala zprávu: "jsem Doma". odepsala mi: "Jaký doma? Doma je snad u maminky!"
Nemohla jsem usnout. Om mi řekl, že si mám strčit dummy do pusy,to prej pomáhá..ale já normálně dudlíky sebou netahám.. další jeho návrh byl cucat si palec, ale já neměla umytý ruce, tak mi narval do pusy jeho palec :D no a v podstatě od této chvíle se nedá publikovat co jsme dál dělali :D
Páni to ale bylo!! v podstatě se na spaní nedostalo..
pak jsme zajeli na kafe a snídani a šli spát.. každej sám k sobě :)

prospala jsem celej zbytek dne
no tak asi vypadal můj (zase) první den na kanárech..

z pokoje Galerie 6 // malování stěny potřetí

8. července 2011 v 11:27 | Lole |  projekt : udělej si z POKOJE . . . . . . . . . . . . . . . . . . . svou vlastní GALERII
tak konečně jsem dopatlala tu stěnu.. už po první hodině vymalovávávávávání mě to přestalo bavit (mám takovou vlastnost, že u ničeho dlouho nevydržím :).. celkem mi to zabralo cca 10 hodin a to jsem tam nevybarvila vše, co jsem měla v plánu.. příště, až si něco takovýho vymyslím, prosím vymluvte mi to!!

další fotka s kouskem postele ↓↓

no a konečně jsem si pořídila poličky.. na cestě na MFF v KV jsme se stavili v Ikeii a já jim dokonce upsala svou duši (stala jsem se členem klubu Ikea family :).
ještě mi chybí ta deska ke stolu.. tahle na fotce je jen provizorní - je moc krátká.. ↓↓↓
tak asi tak.. takže mi ještě chybí koupit, či nechat si udělat desku na stůl 150 x 72cm.. nechat si vyvolat fotky do rámečků + koupit další rámečky bez rámečků.. no a myslím,že to letos to nedodělám.. páč odlítám 23. července..

MFF KARLOVY VARY 1 - 9 JULY 2011

6. července 2011 v 13:18 | Lole |  Camera obscura
KARLOVY VARY
MFF 2011
foceno mobilem nokia 5800