jh
RELATIONSHIT

Prosinec 2010

svět se v prdel obrací // David E. Sugar 'Party Killer'

21. prosince 2010 v 16:53 | Lole |  Diario
WARNING:
Neměla bych .. ale přece jen..

-         starej zákon: potopa, sodoma, gomora, deset ran egyptskejch
-         novej zákon: utišení bouře, odpuštění, milosrdenství

myslím, že okamžik, kdy Bůh přešel z kokainu na hulení je jasně danej..WARNING2:
.. je druhýho prosince dvatisícedeset. A venku je dvacetčtyři stupňů a oceán není stále zamrzlý.. další rok jen o nafukovacích sněhulácích a ozdobených palmách.. další rok dáááleko od "domova" ..další rok bez vánočního cukroví či kapra ve vaně.. jen z rachoty do rachoty, ale aspoň budu nechutně bohatá..

Mám divnej pocit.. je to jak kdyby bylo všemu konec.. už žádné pozdní noční návštěvy.. žádné hraní na maminku a tatínka, jen chladnej pracovní poměr.. občas si připadám, jako by po mě chtěl, abych opustila tento proklatej ostrov..
Vyprovokoval mě tak, že jsem byla opravdu blýzko tomu, že se na všechno vyseru, sbalím si kufr a vypadnu odsud.. ale on si druhý den příjde s úsměvem na tváři a dělá, že se nic nestalo.. zajímalo by mě, která to byla, která ho udělala zase na chvilku šťastným !?!
Chci to být já, ale od té doby, co se ho jeden "work mate" zeptal jestli spolu spíme, se nic nestalo..

Svět se v prdel obrací

Nechci tu zůstat a nechci to tu opustit.. nenávidím ho, ale zároveň zbožňuju. Udělala bych pro něj první i poslední a vím, že on udělal pro mě víc, než pro svou přítelkyni.. přitom oba víme, že náš vztah nemá (spíš ani nemůže mít) žádnou budoucnost.. ale přála bych si opak.. tři roky jsou dlouhá doba na to, abych ho jen tak nechala jít..
CHCI
VÍC.. CHCI TO, CO NEMŮŽU MÍT

 WARNING 3:
každý den je to úplně jinak
dnes je dvacátýho prvního prosince dvatisíce deset..
oficiálně jsem mu řekla, že jedu zpátky do čech, že tu nechci zůstat už aní minutu. začal mi to vymlouvat, že on zůstal v company jen kvůli mě a že ho tu nemůžu nechat blah blah blah..

WARNING 4:
ok ok něco na potěšení
David E. Sugar 'Party Killer'  tohle mi hrajou každé ráno v práci na delux music.. netuším kdo je , netuším odkud je, ale zamlouvá se mi