jh
RELATIONSHIT

návrat domů

1. července 2010 v 13:02 | Lole |  Diario
Warning:
chci být rozmazlenej parchant.. chci aby mi každej den někdo uklízel pokoj a dával mi čokoládky na polštář

tak nějak jsem se rozhodla, že chci být chytřejší, než jsem.. chci být krásnější, než jsem (muahaha).. a rozhodně méně pesimistická a více kultůrně vzdělaná.. a tím pádem ze mě bude ambiciozní, "mladá", krásná a bohatá svině..
no jo, hlavně ty peníze.. když jsem byla menší a ještě najivní, tak jsem si myslela, že peníze nejsou všechno, že člověku ke štěstí postačí jen zdraví a láska.. jsou to kecy, za prachy sï můžeš koupit všechno.. i tu lásku, i to zdraví, dokonce i KOLOTOČ!!

nublado

dopsáno o dva dny později:

takže notebook už mám doma.. přivezli mi ho až domů a je ouplně jako nový.. takže fotky, dokumenty a programy jsou všechny v čudu.. he he tak tu sedím a stahuju, instaluju a ukládám jak divá Bára a mezitím ještě píšu tento článek..

v úterý mi volal OM a říkal, ať už přijedu (určitě se mu už stejská.. he he po té české pesimistické holce, která do huby si nevidí). tak sem koukala na letenky.. a jsou o dva litry dražší než minulej rok touto dobou. letos jednosměrná letenka mě výjde na 7 000Kč.. svině.. asi ta sopka leteckým společnostem dala pěkně pokouřit, že furt zvedaj ceny.. zajímavý je, že letět na kanáry je dražší, než si zaletět do USA.
 teď mám ještě na vybranou jestli chci letět 10. nebo 17. července.. asi to nechám na toho 17. aby OM měl delší dobu na to, mi sehnat nějakej apartmán, přece mě nenechá někde na ulici.. ještě by pro mě mohl jet na letiště a obdarovat mě dary.. TO SI TO PŘEDSTAVUJU MOC RŮŽOVĚ, CO??

ještě k tomu úterku
večer jsme šli zapít vysvědčení, mimochodem které už nemám třetím rokem. páni, to byly zase zvěrstva. s mým bývalým profesorem češtiny jsme si potykali, tím způsobem, že sme si dali několik panáků a já mu stejně vykala dál.. no shrnutě: po probdělé noci jsem další den strávila se záchodovou mísou.. holt už asi neumím pít jak tenkrát.. ale hlavně, že jako spořádaná dcera chodím za světla domů..

no nic. jdu zavolat OM, pak si koupit letenku, uklidit pokoj
atd. atd.
 


Komentáře

1 Yasmin Yasmin | Web | 1. července 2010 v 14:23 | Reagovat

první odstavec - jooooo, to chcu taky bejt. to by se mi líbilo.. jachů, takový pošušňáníčko... :D

2 Angelika <333 Angelika <333 | E-mail | Web | 5. července 2010 v 18:22 | Reagovat

kdyby jsem si měla začít vykat s některým učitelem., tak by jsem si nezvykla..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama