jh
RELATIONSHIT

Červen 2010

Psychotest // welcome to my nightmare

25. června 2010 v 12:53 | Lole |  Diario
warning:


222
Pane bože, to byla zase noc .. třikrát mě postřelil kámoš kdesi ve sklepení a vypadl mě jeden zub.. celkem dobrá bilance, he he
kdesi jsem četla, že lidem s větším IQ se zdá více snů.. no páni, jestli se to soudí podle toho, tak musím mít větší IQ než Einstein..
marně si vzpomínám, že by se mi kdy zdál nějakej hezkej sen. jen samé podivné, ponižující a pošahané sny.
spát se mnou to taky musí být zážitek.. za prvé chrápu.. za druhé mluvím ze spaní.. za třetí kopu kolem sebe.. párkrát už sem se probudila kvůli tomu,že sem se bouchla hlavou do zdi..

jeden kámoš ze švédska,se kterým jsem bydlela, je náměsíčnej.. mazec.. vstal a šel se mi vyčůrat do skříně .. chudák bylo mi ho líto, když se pak vzbudil a zjistil co vlastně udělal..

-------------------------------------------------

nedávno jsem dávala mámě psychotest

jedna slečna je na pohřbu své matky, kde potkala jednoho úžasného kluka a zamilovala se na první pohled. jenže byla nesmělá, tak s ním nenavázala žádný kontakt.. o týden později zabila svou sestru. a já se ptám PROČ ji zabila??

když na to příjdete, tak vám sem dopíšu, která skupina lidí to uhodne..

podotýkám.. máma to uhodla .. já ne

-------------------------------------------------

v poslední době jsem hodně nervózní. kvůli tomu moc nespím. a kvůli nedostatku spánku jsem protivná a jsem z toho nervózní.. je to takovej začarovanej kruh..
volala jsem Om, ale nezvedal mi to, jen tak přemýšlím proč ne.. možná řídil, možná byl ve sprše, možná se mnou nechce mluvit .. jo jo kdyby nebyl 4 000 km daleko, tak si ho podám..

to je asi tak všechno.. historie se opakuje.. minulej rok to bylo to samý

Avatary 0.2 - natural

24. června 2010 v 18:39 | Lole |  vyrobeno
vytvořeno v programu : Paint.Net
upraveno v programu : PhotoFiltre studio x

jen tak jsem si zkoušela funkce Paint.Net a vzešlo z toho to tečkovaný pozadí.. já bych se mohla utečkovat k smrti.. ta kytička je brush z photofiltre a písmo?? he netuším.. ale vzniklo z toho tohle.. mě se to líbí a vám nemusí.. nebudu psát na to žádnej svůj podpis, páč bych to tím jen zkazila

nublado.blog.cz
nublado.blog.cz
nublado.blog.cz
nublado.blog.cz

Vřelé zákaznické vztahy

21. června 2010 v 16:40 | Lole |  Diario
nublado.blog.cz
warning:

Ještě než jsem odjela z kanárů, mi onemocnělo moje miminko.. prej závada na hard disku .. až do minulýho týdne jsem se odhodlávala ho reklamovat. tak jsem zavolala na firmu WINCOR NIXDORF s.r.o., od které jsem si koupila svůj AMILO Notebook Pi 3540.. celkem nepříjemně mě překvapila jejich arogance a neochota.. volala jsem k paní eM. Zet., která vyřizovala prodej a ta je údajně na mateřské dovolené, pak mě přepojili ouplně jinam, na účtarnu, kde mi bohužel nemůžou pomoct, páč tam o tom nic nevědí. tak jsem volala zpátky na to první číslo a tam mi daly e-mail na nějakou babu, která je na dva týdny na dovolené, Bylo mi doporučeno ji poslat email s popisem závady etc. a když budu mít štěstí, tak snad se mi ozve.. do dnes se neozvala..

Milá firmo WINCOR NIXDORF�s.r.o. s takovejmahle službama můžete jít doHAJZLU..

tak sem si sebrala svýho noťasa a šla jsem do obchodu, kde opravujou počítače a tam mi bylo doporučeno, pokud ho mám ještě v záruce obrátit se na výrobce. pan prodejce-opravce z obchodu by mi to udělal za 3000 Kč +/- (myslím tím výměnu hard disku)

tak ještě v pátek jsem volala do Fujitsu Siemens Computers, kde mi to zvedl příjemnej slovák s tím, že mi pošle mail, na který mu pošlu kopii dodacího listu, popis závady a svoji adresu..
odpověděl mi, že mi zajisti : 'Collect and Return' zaruku - prostě a jednoduše si mám zabalit noťas do krabice, přidat pár papírů, a do dvou pracovních dnů přijede PPL ho vyzvednout..
Dneska si pro něj přijelo Pé Pé elko a odvezlo ho..

jo jo na těhle dvou firmách můžete vidět, kdo má zájem o zákazníky a kdo ne..

Hej notoriko, pijem rum z puerto rico

21. června 2010 v 1:15 | Lole |  something like art...
kresleno propiskou na linkovanej papír

nakresleno : 2008 (Puerto Rico)

upraveno ve Photo Filtre studio x .. pořád nevím jak se s tím dělá he he, ale pokaždý z toho něco vzejde.. hlavně že tam nejsou ty linky.. (2010)nublado.blog.cz

jestli by někdo chtěl, dodám původní obrázek před upravou ve Photofiltre

skull

20. června 2010 v 19:25 | Lole |  something like art...
kresleno propiskou na modrý papír

nakresleno : 19. 12. 2007 (Puerto Rico)

upraveno ve PhotoFiltre studio x (2010)

nublado.blog.cz
jestli by někdo chtěl dodám původní obrázek před upravou ve Photofiltre

Nauuughty

20. června 2010 v 19:20 | Lole |  something like art...
kresleno tužkou

nakresleno : 2010 (Jeseník)

upraveno v PhotoFiltre studio x

he he můj ouchyláček


nauuughty

jestli by někdo chtěl dodám původní obrázek před upravou ve Photofiltre

scene girl

20. června 2010 v 19:17 | Lole |  something like art...
kresleno tužkou

nakresleno : 2008 (Puerto Rico)

upraveno ve PhotoFiltre studio x .. původně kresleno na linkovanej papír, zbytek linek jde ještě vidět ve vlasech

nublado.blog.cz

jestli by někdo chtěl, dodám původní obrázek před upravou ve Photofiltre

The only thing that tastes better than my piece of cake .. is yours // Hadi a naušnice - Hitomi Kanehara // The xx - Crystalised

16. června 2010 v 14:18 | Lole |  Diario
warning: no doprdele.. dítě z džungle

kam jsem se to dopracovala? už ani nemůžu spát, proto papám takový malý prášečky(hypnotika).. už s něma mám zkušenosti, ale trošku jiné muahaha.. (to jsem měla sklony k drogám.. ale rohypnol je vlastně sedativum.. )
nublado.blog.cz
.. no a tyhle malý prášečky mi mají pomoct usnout a spát .. koukám, že může vést na ně k fyzické i psychické závislosti. můžou vyvolat  noční můry, neklid, deprese, poruchy chování, dvojité vidění, třes, pocity opilosti.. no nevím jestli mi za to stojí se pořádně vyspat.

...

← he jinak tady tenhle obrázek jsem kreslila kdysi dávno na linkovanej papír, tak sem ho projela Photofiltrem studio X (se kterým vůbec neumím pracovat) a linky zmizly a o to mi vlastně šlo..
jo a jen tak mimochodem nikdy jsem nabyla scene jen tenkrát to bylo strašně in, tak sem si nakreslila takovouhle slečnu..

...

 ..  dám vám sem pár statusů z mý ksichtknihy (jen tak pro zaplnění prázdné stránky)

 24. květen - nenávidím to co je velké... muahahahaha
24.květen - Jeg vil gerne lære dansk. er der nogen der kan hjælpe mig?
 27.květen - si dneska na zadku pořezala jizvu
28.květen - má odvoleno volové
 14.červen - zjistila, že moje vlastní máma má podle psychotestu nakročeno stát se vrahem


--------------------------------------------------

co čtu??
Hadi a naušnice - Hitomi Kanehara
výborná kniha a hlavně se zaobírá mými oblíbenými tématy jako je bolest a rozkoš.. sebepoškozování.. hadí jazyk, tetování, submisivní sex.. dnešní ztracená generace.. odmítání japonských společenských konvencí


v poslední době poslouchám ↓↓↓ The xx - Crystalised .. na téhle skupině si pošmáknete pokud jste fanoušky INDIE.. taho londýnská skupina dokáže zahřát mou dušičkuI was born to be BAD // Gemini Club - Mary's Day //

9. června 2010 v 0:06 | Lole |  Diario

nublado.blog.czwarning:
have a dirty day..
opravdu jsem milovník šampaňského..
I am so tired of being good..

obrázek je můj najdete ho tady


 když jsem tak brouzdala po blog.cz mě napadlo pár otázek

1. proč gay´s blogs mají větší oblíbenost a návštěvnost než lesbian´s blogs ???
2. proč se každej snaží přesvědšit svý blogový visitors, že právě jejich blog je ten jedinečnej, i když všechny blogy jsou si tu naprosto podobný.. nebudem si nalhávat, i já se o to snažím.. muahahaha
3. proč si při návštěvě nějakýho blogu studentky základní školy či prvních ročníků střední školy připadám méněcenná?? ty holky prej už uměj perfektně anglicky, nemluvě o jiných jazycích jako latina hebrejština či arabština, když já do tý hlavy zaboha nemůžu narvat ani tu jednoduchou španělštinu..a proč maj výbornou grafiku a já ne.. proč maj přečteny všechny knihy světa a já četla maximálně moje první čítanka.. proč?? sakra proč??

4. 5. 6. stejně tady všichni lžou

----------------------------------------

já o voze ty o koze
aneb moje články nemaj nikdy na sebe návaznost ↓↓

Rodiče mě nikdy nenutili číst knihy. v životě jsem nedostala žádnou knihu, ani k narozeninám ani k vánocům, ani k ničemů jinýmu.. na základce jsme si nevedly žádnej čtenářskej deník a na střední nám řekly, že by sme měli přečíst 40 knih, prej to bude potřeba k maturitám.. muahaha..

moje první knížka kterou jsem přečetla byla Honzik´s road (rozuměj Honzíkova cesta)a pak dlouhejch osm let sem na nic nesáhla.(nečetla jsem ani boženy babičku ani máchův máj ani ebenovu kytici, i když to po mně vyžadovali). ale pak jsem poznala JEHO. Jeho knížky krásně voněli (nejsem žádnej úchylák, ale zbožňuji vůni knížek a časopisů)..a začala moje čtecí éra.

-----------------------------------------------

tak co dál?? jakejma dalšíma sračkama vás mám nakrmit??
asi vás nechám být. čeho je moc toho je příliš..

dneska nebude ani žádnej příspěve z literatury.. nechám vás žít.. i když sem si vzpoměla na...


 ----------------------------------------------
asi tak nějak zjišťuju, že sem zastánce Electro a Indie music proto se mi zajíbila Mary´s Day od Gemini Club ze Chicága.